Hizmetlerimiz

Kombi Servis

Kombilerin arızalarının tespit edilmesi için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz ve teknik çözümler konusunda parça değişimi sağlayacak seçeneklerimiz her zaman müşterilerin en iyi şekilde uygulanmaktadır.En iyi şekilde çözülecek olan arızaların tespit edilmesi için önce genel  bir bakım yapılarak problemin tespit edilmesi sağlanır. Problem tespit edildiğinde, kısa sürede gerekli olan müdahale yapılarak, her zaman sorunsuz bir şekilde memnuniyetiniz garantilenerek çözüm sağlanır.Herhangi bir zamanda kombi arıza ve tespitlerinde gerekli olan birikim ve eğitime sahip olan elemanlarımız 24 saat arızaların tespiti ve giderilmesi için size destek olacaktır.

Kombi Bakım

Kombiniz için yapabileceğiniz en iyi şey, yıllık bakımını yaptırmaktır. Bu, uzman ve profesyonel tarafından yapılmalıdır. Düzenli bakım yapmak, maliyetli onarımlardan ve hatta kombi değişiminden kaçınarak sorunları erken yakalamanıza yardımcı olacaktır. aynı zamanda güvenlik açısından da mantıklı. Herhangi bir kombi cihazında olduğu gibi, sorunlar doğru bir şekilde ele alınmazsa, bir kombi tehlikeli olabilir.

Kombi Tamir

Sorun teşhis edildikten sonra, kombinizin düzgün şekilde çalışmaya geri dönmesini sağlamak için en kaliteli ürünleri ve parçaları kullanarak sorunu hızlı bir şekilde onarabiliriz. Yaptığımız her iş garantilerimiz kapsamındadır, bu nedenle projenizi en yüksek standartlarda tamamlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Petek Temizleme

Mevsim ne olursa olsun, merkezi ısıtmanızı kontrol etmenin ve ısıtmanızın olabildiğince sıcak ve verimli olmasını sağlamanın zamanı geldi, böylece çok fazla yaşadığımız daha soğuk günlere hazırsınız! Evinizdeki radyatörlerin eskisi kadar sıcak olmadığını, ancak üst ve yanların hala sıcak, orta ve alt kısımların soğuk olduğunu fark ettiyseniz, muhtemelen radyatör çamurunuz var, çoğu merkezi ısıtma sisteminde olacak bir şey. er ya da geç.Bu, daha soğuk bir ev, daha yüksek enerji faturaları ve merkezi ısıtma sisteminize daha fazla zarar verme olasılığı anlamına gelir.Isıtma kontrolünüzü yaz aylarında yaptırmanız en iyisidir, çünkü kış aylarında ısıtma mühendislerine ve tesisatçılara çok talep olduğunu göreceksiniz, bu yüzden şimdi halledin ve zamandan ve paradan tasarruf edin.

Bizi Arayın